Verimix ÜTS

ERP - ÜTS (Ürün Takip Sistemi) Entegrasyon Yazılımı

ERP Sisteminizdeki ürün hareketlerini okuyarak, Sağlık Bakanlığı ÜTS Sistemine otomatik bildirim yapan Verimix Entegrex ÜTS Uygulaması, işletmenize hız kazandırırken zaman ve maliyet tasarrufu sağlıyor.

Yüksek Performans ve Hız

.NET MVC, Bootstrap, HTML, CSS, JS teknolojileri kullanılarak geliştirilen Verimix ÜTS, yoğun datalarda bile yüksek performansta  kullanım kolaylığı sağlar.  Planladığınız zaman aralıklarında gönderim ve alım işlemlerini ve Alma – Verme kabul takipleri otomatik olarak yapabilirsiniz. Ürün Takip Sistemi ve ERP entegrasyon süreçlerinizin dijitalleşmesiyle zaman ve iş gücü maliyetlerinizden ciddi oranda tasarruf sağlarsınız.

Sınırsız Raporlama Seçeneği

Verimix ÜTS sistemindeki alma-verme, kabul takipleri gibi tüm hareketler zaman ve miktar sınırlaması olmadan izlenebilir ve raporlanabilir. Aktarılan datalarda eksik veya hatalı bilgi olması durumunda kullanıcıya hata mesajı gider. Böylece geçmişe yönelik işlemlerinizi kontrol edebilirken, geleceğe yönelik tahminleme yaparak, operasyonel süreçlerinizi önceden belirlemenin avantajıyla rekabette öne çıkabilirsiniz.

Zaman ve Mekan Bağımsız

Mobil uyumlu tasarımı sayesinde, uygulamaya her türlü ortamdan (Akıllı Telefon, Tablet, PC, Mac) ulaşabilirsiniz. İnternet bağlantınız olduğu sürece dilediğiniz yerden ve vakitte uygulamaya erişerek işlerinizi yürütebilir ve böylece iş süreçlerinizde esneklik kazanırsınız.

Verimix ÜTS Nasıl Çalışır?

Microsoft SQL

Verimix ÜTS ile Microsoft SQL tabanlı tüm ERP ve WMS uygulamalarındaki dataların aktarımı sağlanabilir.

ENTEGREX

ERP ve WMS database’inden ilgili kayıtları alıp ENTEGREX Platformuna otomatik veya manuel olarak gönderir.

Verimix ÜTS

ERP Sunucusu üzerinde Windows servisi olarak çalışır. Entegrex üzerinden gelen bilgileri Platform üzerine kaydedip ÜTS’ye gönderir.

Ürün Takip Sistemi

ÜTS’den gelen cevaplar ve alınan hata mesajları Entegrex Platform’a kaydedilip Entegrex’e ve sonra ERP/WMS’ye gönderilir.

Sıkça Sorulan Sorular

TÜBİTAK Bilgem, Sağlık Bakanlığı, Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından geliştirilen ve kullanıma sunulan projedir.

ÜTS Projesi; ülkemizde üretilen veya ithal edilen tüm kozmetik ürün ve tıbbi cihazların üretim aşamasından, satışına ve kullanıldığı yere kadar tekil ürün takibini yapmayı ve son kullanıcıya kadar ürünü izlemeyi sağlar.

  • Kozmetik ürünleri ve tıbbi cihazları kayıt altına almak,
  • Bu ürünlerin izlenmesini sağlayan alta yapıyı oluşturmak,
  • Hasta güvenliğinin sağlanmasına ve halk sağlığının korunmasına katkıda bulunmak,
  • Ürün denetimlerin sağlıklı ve etkin yürütülmesini sağlamak,
  • Üründen kaynaklanacak tehlikelere karşı hızlı önlem alabilmek,
  • Güvensiz ürünlerin hızlı bir şekilde piyasadan ve kullanımdan kaldırılmasını sağlamak.

Sağlık Bakanlığı ÜTS platformundan yararlanmak için öncelikle platforma firma kaydınızı yapmanız ve ürünlerinizi tanıtmanız gerekiyor. Sonrasında bakanlık sistemine bildirim yapılabilmesi için firmanıza ait “token” adı verilen dijital anahtarı, Verimix ÜTS programına kayıt ediyoruz. Seçeceğiniz bildirim türüne göre ÜTS platformuna aktarımı kolayca yapılabilmektedir. ÜTS sistemine yapılan bildirimleri Verimix ÜTS programı üzerinden takip edebilirsiniz.

Verimix ÜTS'yi Tercih Ettiler

ERP – ÜTS (Ürün Takip Sistemi) Entegrasyonu

Verimix ÜTS
ERP Entegrasyon Yazılımı

Hizmetlerimizden faydalanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.