Özel Yazılım Proje Yönetimi

Özel Yazılım Projeleriniz için Proje Yönetim Danışmanlık Hizmeti

Verimix, 25 yıllık Kurumsal Yazılım Geliştirme tecrübesi ve başarıyla gerçekleştirdiği onlarca proje ile sahip olduğu bilgi birikimi sayesinde Özel Yazılım Projelerinizde de size destek oluyor.

Proje Planlama ve Analiz 

Yazılım projelerinizde sürecin nasıl gideceğini ve nasıl bir sonuçla karşılaşacağınızı “proje planlama ve analiz süreci” belirliyor. Verimix Özel Yazılım Proje Yönetimi Ekibi, özellikle planlama ve analiz süreçlerinizi inceleyerek olası hata ve eksikleri tespit ediyor ve her zaman birkaç adım sonrasını düşünerek projeden en yüksek verimi almanızı sağlıyor.

Proje Geliştirme

Yazılımın temel çatısı nasıl oluşturuldu? Diğer yazılımlarla entegrasyonları tasarlandı mı? Veri akışının nasıl sağlanacağı ve iş süreçleri belirlendi mi? Verimix Danışmanlık Hizmetinde tüm bu sorular tekrar sorulur, cevaplar incelenir, eksik ya da hatalı alanlar revize edilir. Ve böylece size özel yazılımınız kodlanmadan önce uygulanmış olması gereken tüm süreçler sağlama alınır. 

Test ve Kontrol 

Kodlanmış olan yazılımın canlıya geçiş yani uygulamaya alınmadan önce proje test ekibi ve kullanıcılar tarafından belirli testlerden geçmesi gerekiyor. Verimix proje ekibi bu aşamada uygulanması gereken testler ve kontrol edilmesi gereken alanlarla ilgili danışmanlık hizmeti vererek, yazılımdan en yüksek verimi almanızı sağlıyor. 

Hiçbir yazılım kusursuz değildir. Fakat kusursuza yakın yazılım söz konusu olabilir. Bunun için de proje süreçlerinin çok iyi işletilmesi gerekiyor. Verimix, projelerinizi her aşamasında gereken hassasiyet ve özeni göstererek kusursuza yakın sonuç almanızı sağlıyor. 

Özel Yazılım Proje Süreçleri

Planlama ve Analiz

Tasarım

Yazılım Geliştirme

Canlıya Geçiş

Destek ve Bakım

Sıkça Sorulan Sorular

İster son kullanıcı olun, isterseniz de projeyi uygulayan yazılım firması.. Verimix ekibi, Proje Yönetim Hizmeti’yle projenin en yüksek verimde sonuçlanmasını hedefleyerek projedeki tüm paydaşların çıkarlarını koruyor.

Yazılım projelerinizin herhangi bir aşamasından Verimix Danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsiniz. Fakat en yüksek verim ve kusursuza yakın sonuç almak için, projenin planlama ve analiz sürecinde danışmanızı öneriyoruz.

Verimix'i Tercih Ettiler:

VERIMIX ile..

Özel Yazılım
Proje Yönetimi Danışmanlığı

Hizmetlerimizden faydalanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.