Logo ERP Entegre Uygulama Geliştirme

Logo ERP Kullanıcıları ve İş Ortakları için Entegre Yazılım Çözümleri

Yenilikçi ürün ve hizmetleriyle ERP sektöründe öncü rol üstlenen Logo Yazılım, 30 yılı aşkın geçmişe sahip köklü ve deneyimli bir kurum olarak Logo ERP çözümleriyle işletmelerin ihtiyaçlarını karşılarken, verimliliğini ve kârlılığını da artırıyor.

200.000’in üzerinde son kullanıcı

Logo Yazılım, çözüm kümesinde Kurumsal Kaynak Planlama – ERP çözümlerinin yanı sıra Müşteri İlişkileri Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, İş Akış Yönetimi, Depo Yönetimi Sistemleri, İş Analitiği Çözümleri, Perakende Çözümleri ve e-devlet çözümleri gibi çok sayıda tamamlayıcı çözümle kullanıcılarına uçtan uca çözümler sunmaktadır.

900’ü aşkın iş ortağı

Yenilikçi vizyonu, AR-GE’ye verdiği önem ve köklü bir kuruluş olmasının yanı sıra Logo Yazılım, en büyük gücünü ekosisteminden almaktadır. 900’ü aşkın iş ortağının Logo ERP çözümlerindeki uzmanlığı ve geliştirdikleri özel yazılım çözümleri, Logo çözüm kümesini geliştirmiş ve müşterilerine uçtan uca çözüm sunacak yapıya getirmiştir.

Verimix ne zaman devreye giriyor?

Türkiye’nin en güçlü yazılım çözümü Logo ERP’yi kullanan işletmeler, yazılım ihtiyaçlarının bazen tamamını bazen de büyük bir kısmını Logo ekosistem içerisindeki çözümlerle karşılayabilmektedir. Fakat çoğu durumda işletmelerin iş süreçleri ve iş yapış şekilleri rekabette onları öne çıkaran birtakım farklılıklar içermektedir. Bu farklılıklar yazılımla desteklenmeli ki, işletmeyi rekabette daha hızlı ve çevik bir hale getirebilsin. İşte tam da bu noktada Verimix, Logo ERP Entegre Uygulama Geliştirme hizmetiyle işletmeye özel yazılımlar üreterek onları sadece rekabette öne çıkarmıyor, aynı zamanda lider konumuna taşıyor.

Logo ERP Entegre Uygulama Geliştirme Metadolojisi

Planlama ve Analiz

Tasarım

Yazılım Geliştirme

Canlıya Geçiş

Destek ve Bakım

Sıkça Sorulan Sorular

Proje süresi ihtiyaç duyulan yazılımın kapsamına göre değişkenlik göstermektedir. Planlama ve analiz sürecinde yazılım geliştirme süresinin ne kadar olduğu belirlenir.

Geliştirmiş olduğumuz tüm yazılımların arkasındayız ve yazılımlar için destek veriyoruz. İhtiyaç ve taleplerinize göre bakım ve destek kapsamını belirliyor ve sizinle anlaşma yapıyoruz. 

Logo ERP Entegre Uygulama geliştirme hizmetinden, Logo İş Ortakları ve Logo ERP kullanıcıları faydalanabilir.

Logo ERP Entegre Uygulamalarımız

Sağlık Bakanlığı ÜTS Entegrasyon

Logo ERP’deki ürün hareketlerini okuyarak, Sağlık Bakanlığı ÜTS Sistemine otomatik bildirim yapıyor. Planlanan zaman aralıklarında gönderim-alım işlemleri ile alma-verme takipleri otomatik olarak yapılıyor ve tüm hareketler raporlanabiliyor.

Beton Santrali Entegrasyon Uygulaması

Logo Tiger ERP’de yer alan satış ve satın alma siparişlerinin Betan Santrali Üretim Modülüne transfer edilmesiyle üretim sürecinin başlatılmasını ve sonrasında yapılan beton üretiminin tekrardan satış irsaliyesi olarak LOGO Tiger ERP’ye aktarılmasını sağlıyor.

Lojistik WMS Depo Yazılımı

Depoya emirli/emirsiz mal girişinin yapılması, ürün sevk operasyonları ve depo içi süreçlerin yönetildiği Verimix tarafından geliştirilen WMS uygulaması ile LOGO ERP entegrasyonu sağlanıyor.

Outsource Lojistik Merkezi Entegrasyonu

Depoya girecek olan ürünler için LOGO ERP’deki satın alma siparişlerini okuyarak Lojistik Merkezine mal için giriş emri gönderiyor, Lojistik Merkezi tarafından giriş işlemleri biten ürünler için LOGO ERP’ye satın alma irsaliyelerinin aktarılması sağlanıyor.

B2B Entegrasyon Uygulaması

Bayilerden gelen satış siparişleri Logo ERP sistemlerine otomatik olarak aktarılmasını ve üretim süreçlerine yansıtılmasını sağlıyor. Yine aynı platform üzerinden raporlar oluşturulup bayilere gönderiliyor.

İş Ortaklarımız

VERIMIX ile..

Logo ERP Entegre
Yazılım Çözümleri

Hizmetlerimizden faydalanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.