Kurumsal Yazılım Geliştirme

Uygulamaya ve Kullanıcılara Zaman Kazandıran
Yönetilebilir Kurumsal Yazılım Çözümleri

Verimix Kurumsal Yazılım Geliştirme Hizmeti ile mevcut iş süreçlerinizi daha iyi yönetebilir, verilerinize zaman ve mekan bağımsız olarak daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Yönetilebilir kurumsal yazılım çözümleri

İşletmeniz için sadece bugünün ihtiyaçlarını analiz edip, bu ihtiyaçlara göre yazılım çözümü üretmiyoruz. Bugün yapmakta olduğunuz işi, gelecekte oluşabilecek talepleri, rekabet piyasasının ve sektörün gelişen ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak kurumsal yazılım çözümünü esnek ve konfigüre edilebilir şekilde üretiyoruz. Active Directory entegrasyonunu da kullanarak yönetilebilir akıllı kurumsal yazılım çözümleri ile iş süreçlerinizi dijitalleştirerek size zamandan ve iş yükünden tasarruf ettiriyoruz.

Uygulamaya ve kişilere minimum iş yükü oluşturan akıllı çözümler

Kurumsal yazılım geliştirme hizmetinde amacımız iş süreçlerinizi dijitalleştirirken kullanıcılara ve kullanmakta olduğunuz diğer uygulamalara minimum iş yükü oluşturmaktır. Yeni bir yazılım çözümü ile sisteme ve kullanıcılara daha fazla yük binmesini değil tam aksine, iş süreçlerinizi sadeleştirerek işlerinizi hızlandırmayı hedefliyor ve hedefimizi gerçekleştiriyoruz.

Temiz ve net veri akışı

Uygulamalar arası entegrasyonda sistemi en çok yoran konu, veri akışları esnasında yaşanan performans sıkıntılarıdır. Veriler çoğaldıkça ve veri akış periyodları sıklaştıkça sisteme yük bindirmekte ve birçok işlev kullanılamaz hale gelmektedir. Veri akışlarını temiz ve net bir şekilde gerçekleştirdiğimiz özel kodlama strateji ve yöntemimizle mevcut işlerinizi aksatmadan ve sistemi yavaşlatmadan veri akışı sağlıyoruz.

Verimix Kurumsal Yazılım Geliştirme Metodolojisi

Planlama ve Analiz

25 yıllık deneyimin sağlamış olduğu bilgi birikimiyle kullanıcıya doğru soruları sorarak, iş süreçlerini hızlandıracak ve kolaylaştıracak ihtiyaç listesi belirlenir. Proje süresi, adımları, bütçesi ve proje ekibi bu aşamada belirlenir.

Tasarım

Yazılımın temel çatısı ve diğer yazılımlarla entegrasyon süreçleri tasarım aşamasında oluşturulur. Veri akışının nasıl sağlanacağı ve iş süreçleri belirlenir.

Yazılım Geliştirme

Belirlenen plan ve yapılan tasarıma göre yazılım kodlanır. Yazılım geliştirme sürecinde düzenli testler yapılarak minimum hata ve maksimum verimlilikte kurumsal yazılım canlıya geçişe hazırlanır.

Canlıya Geçiş

Yazılım geliştirme ve test süreçleri plan ve tasarım dahilinde sağlıklı işletildikten sonra canlıya geçiş süreci başlar. Canlı kullanımda süreçler gözlemlenir ve gerekli revizeler yapılarak kurumsal yazılım geliştirme süreci tamamlanır.

Destek ve Bakım

Sadece kurumsal yazılımın geliştirilmesi ve canlıya geçiş sürecinde değil, takip eden süreçte de olası ihtiyaçları karşılamak ve kullanıcı taleplerini yanıtlamak için destek ve bakım hizmeti verilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Vikipedi’ye göre yazılım: Elektronik aygıtların belirli bir işi yapmasını sağlayan programların tümüne verilen isimdir. 

Bize göre yazılım ise; bir sürecin veya bir işin daha kolay ve hızlı yapılabilmesi için bilgisayar ortamında geliştirilen programlar bütünüdür.

İşletmenin bir işi veya bir süreci daha iyi yönetebilmek için kullandığı uygulamadır.

Proje süresi ihtiyaç duyulan yazılımın kapsamına göre değişkenlik göstermektedir. Planlama ve analiz sürecinde yazılım geliştirme süresinin ne kadar olduğu belirlenir.

Geliştirmiş olduğumuz tüm yazılımların arkasındayız ve yazılımlar için destek veriyoruz. İhtiyaç ve taleplerinize göre bakım ve destek kapsamını belirliyor ve sizinle anlaşma yapıyoruz. 

Verimix'i Tercih Ettiler

VERIMIX ile..

Kurumsal Yazılım Geliştirme Hizmeti

Hizmetlerimizden faydalanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.