BAŞARI HİKAYELERİMİZ

Verimix’i 25 yıllık kurumsal yazılım tecrübesinin ve gerçekleştirdiğimiz başarılı projelerin vermiş olduğu güvenle ve Türkiye’nin lider yazılım markaları arasında yer alabileceğimizin inancı ve hedefiyle 2020 yılında kurduk.

Alt yapımız o kadar güçlü ve üretme isteğimiz o kadar kuvvetli ki, kuruluşumuzdan bugüne kadar geçen kısa sürede Türkiye sınırlarını aşarak birçok başarılı projeye imza attık.

Paket Çözümlerimiz

Verimix ÜTS

Türkiye'de 25'in üzerinde kurum ERP'lerinin ÜTS ile entegrasyonu için Verimix ÜTS'yi kullanıyor.
Detay Bilgi

Kurumsal Özel Yazılım Projelerimiz

Pepsi Türkiye – B2B Veri Toplama Uygulaması

Pepsi merkez, yazdığımız boot programı ile tüm zincir mağazalarından satış ve stok raporlarını her gün düzenli olarak alıyor.

ITDropShop – Servis Takip Uygulaması (İngiltere)

İngiltere merkezli firma tüm servislerindeki servis hareketlerini yazdığımız uygulama ile takip ediyor ve uygulama üzerinden yedek parça ve aksesuar satışı yapıyor.

GEAVİA – Uçak Kargo Sipariş Takip Uygulaması

Geavia, kargonun konşimento ile eşleştirmesinden hangi uçak ile gideceğine kadarki uçak kargo operasyonlarının kendine özgü tüm iş süreçlerini uygulamamız üzerinden takip ediyor.

ADO Maden – Mobil Depo Yönetim Uygulaması ve ERP Entegrasyonu

Ürün çıkış ve mal kabul / Türkiye’den Amerika depoya gidiş ve Amerika depodan son kullanıcıya çıkış ve tüm süreçlerin mobil ve web takibi (Türkçe, Almanca ve İngilizce dil seçenekleriyle) Ayrıca Logo ERP ile tam entegrasyon.

Diktaş / Ören Bayan İplik- B2B Uygulaması (400 Bayi)

400 üzerinde Diktaş bayisi siparişlerini yazdığımız uygulama ile web’den giriyor, cari hesap dökümü alıyor ve sipariş takibini yapıyor. Tüm bu süreçler merkezde Logo ERP ile entegre ediliyor.

Yıldırım Kırtasiye – Uyumsoft & Toshiba Yazar Kasa Entegrasyonu

Yazdığımız uygulama ile Uyumsoft’taki stok kart ve fiyatlarını yazar kasaya gönderiyor ve Toshiba yazar kasadaki satış faturaları ERP’ye göndererek yazar kasa entegrasyonunu sağlıyoruz.

Constructsum - İnşaat Yönetim Uygulaması (İngiltere)

İngiltere’deki inşaat proje taahhüt süreçlerini dikkate alarak yazdığımız uygulamada kullanıcılar inşaat projelerini, proje maliyet ve hak edişlerini takip ediyorlar.

HD Holding - Restoran Back Office Uygulaması (400 Restoran + Merkez Personel)

HD Holding’e bağlı yaklaşık 400 restoran tüm iş süreçlerini ve personel takibini yazdığımız uygulama üzerinden takip ediyor ve oluşan veriler merkeze gönderilerek Logo ERP’ye aktarılıyor.

Thomson Reuters - QA Test Engineer Hizmeti (Kanada)

Firmanın geliştirilmiş olduğu inhouse yazılımı test etmesi için yapay zeka test uygulaması geliştirdik.

Sistem Otel Property Management System – Logo ERP Entegrasyonu

12 ülke ve yaklaşık 1650 otelde kullanılan Sistem Otel uygulamasının Logo ERP ile entegrasyonunu gerçekleştirdik.

Landmark Mağaza Satış Uygulaması

Landmark mağazaları mobil uygulamamız sayesinde, mağazalarında stoğu bulunmayan ürünlerin satışını tablet üzerinden anında gerçekleştiriyor ve tüm bu operasyonlar merkez tarafından yönetiliyor.